NOVINKY

* Veškeré fotky přidáváme na http://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/  :-)


Přidány fotky z Litoměřic

Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Dnes (20.5.2017) jsem se zůčastnil MVP Litoměřice.Byl jsem zase ve třídě otevřené.Moc jsem se paní rozhodčí líbil,a tak jsem dostal V1 a CAC.Už jenom jeden CAC a bude ze mě Český šampion !!!!Foto opět dodám později

Fotky

Na rajčeti jsou již fotky z Letňan

Mezinárodní výstava psů Praha

Dnes (15.4.2017) jsem se zúčastnil MVP Praha.Byl jsem poprvé ve třídě otevřené,moc jsem se paní rozhodčí líbil, a tak jsem dostal V1 a CAC. Foto dodám později,neboť jsem šel ještě na očkování, a tak jsem ospalý a nemám čas nechat na sebe věšet medaile a dělat ze sebe tajtrlíka před něčím,čemu panička říká foťák.

Mám narozeniny !!!!!

Dne 12.2.2017 jsem oslavil svoje už 2. narozeniny.Oslavu jsem si užil,dostal jsem pamlsky,hračku a dort (který sice moc hezky nevypadal,ale dobře chutnal. :-) )  Fotky dám na rajče. .

Vánoce 2016 

A už jsou tu Vánoce !!!! Hezky jsem si je užil,dostal jsem spoustu dárků a moc dobrou večeři.Vánoce by mohly být každý den.

Výstava-Mladá Boleslav-15.10.2016

Dne 15.10.2016 jsme se zůčastnili výstavy psů v Mladé Boleslavi.Damián se panu rozhodčímu moc líbil a dostal hodnocení V1,CAC.                                                                                                                Foto zde: http://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/

Strakatá skočkyáda

Dnes (1.října) jsme se zůčastnili Strakaté skočkyády.Běhali jsme agility a moc se mi to líbilo.Jelikož aglity zatím moc neumím,nic jsem nevyhrál,ale za odměnu jsem dostal pytík pamlsků.

Procházka s kamarádkou

Dnes jsme byli opět na procházce,přidala se k nám naše kamarádka (australská ovčačka Tafi),se kterou jsem se hezky vylítal a když jsme přišli domů,usnul jsem a spal jsem až do rána.

Chata 2 

Byli jsme opět na chatě,moc se mi tam líbilo.Vždy cestou z řeky jsem se vyválel v užovce.Nevím,co na tom páníčkům tak vadilo.Vždyť to náááádherně vonělo.Když jsme přijeli tak mě za odměnu vykoupali.

Chata

Druhý týden v červenci jsme byli na chatě.Koupali jsem se v Berounce a tak jsem prohnal moji kamarádku zlatou retrívřici Baboo,že zhubla 2 kila.

Uchovnění

Dne 25.6.2016 Jsme byli na výstavě s bonitací v Mladé Boleslavi - výstava : VD2.Damián byl zároveň uchovněn.Zde je na webu český strakatých psů:                                                                      https://strakaci.cz/scripts/admin/jedinci_zobraz.php?id=9599&cid=&paw=&go=&odkud=rodokmen&generace=F20%20a%9E%20F10                               Foto zde :  http://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/