NOVINKY

* Veškeré fotky přidáváme na https://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/  :-)


MVP Praha

Dne 20.4.2019 proběhla Mezinárodní výstava psů v Praze,Damián vyhrál poprvé v životě své plemeno (dostal V1,CAC,BOB-Vítěz Prahy) a teké splnil podmínky pro udělení titulu Český grandšampion.

Přijela nevěsta

Ve středu (17.4.2019) přijela za Damiánem nevěsta (krásná fenka Bonnie Strakatý kámoš),krytí se povedlo,ale pro jistotu se u nás ještě zastavila v pátek 19.4. na překrytí. Pokud vše dobře dopadne, v druhé polovině červa vykoukne na svět vrh D Strakatý kámoš.

Spolková výstava ČSP

Dne 23.3.2019 proběhla spolková výstava psů ve Vraném nad Vltavou, Damián získal V1, CAC.   

MVP Praha-

Dne 2.12.2018 proběhla Mezinárodní výstava psů v Praze, Damián získal V1, CAC.  

Výstava plemen dosud neuznaných

Dne 21.10.2018 proběhla výstava plemen dosud neuznaných v Mladé Boleslavi. Damián získal V1, CAC. 

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav

Dne 25.8.2018 se Damián zúčastnil výstavy v MB, kde mu pan rozhodčí udělil V1, CAC , a stal se tak čekatelem Českého Grand Šampiona.

Národní výstava psů Mladá Boleslav

Dne 14.7.2018 se Damián zúčastnil výstavy psů v Mladé Boleslavi. Paní rozhodčí se velmi líbil , dostal hodnocení V1, CAC, NV ,BOS a tím splnil podmínky pro udělení titulu Český šampion.

Štěňátka

Štěňátka již vidí a pokoušejí se o první kroky. Dostali už i jména : Benedikt, Bella ,Bety Lou a Brandon. Vypadá to, že největší Bella bude dlouhosrstá a kluci pravděpodobně žlutohlaví.

Štěňátka jsou na světě !!!

Dnes (30.6.2018) se Damiánovi a Enynce (Prima Červený muškát) narodili 4 štěňátka. 2 kluci a 2 holky.

Štěňátka jsou na cestě !!

Enynka je březí a vrh B dej pac je na cestě. Na sonu byla vidět 4 štěňátka,ale uvidíme, kolik se jich nakonec  narodí .

Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Dnes (19.5. 2018) jsme navštívili MVP Litoměřice. Damián byl ve třídě otevřené, kde dostal titul V2, Res.CAC. 

Nevěsta přijela !!!

1.5. 2018 přijela za Damiánem Prima Červený muškát (Eny). Pokud vše dobře dopadne, v létě vykoukne na svět vrh B Dej Pac.

Oblastní výstava psů Praha- Džbán

Dne 30.9.2017 jsme se zúčastnili Oblastní výstavy psů v Praze ve Džbánu.Paní rozhodčí se Damián líbil, (prý má vesele nesený ocas :-D ) a dostal V1,VT,OV

Krajská výstava psů Louny

dnes 10.9.2017 jsme se zúčastnili Krajské výstavy psů v Lounech.Opět tu byl Damián sám, a tak dostal V1,VT,KV.

Pejskiáda Kladno.

dnes 12.8.2017 jsme se zúčastnili Pejskiády na Kladně.Moc se námtam líbilo,bylo zde spoustu zábavy (například aport buřta,kterého Dami doaportoval jen půlku).

Krajská výstava psů Kladno

Dnes 5.8.2017 jsme se zúčastnili Krajské výstavy psů na Kladně.Jelikož tu Damik byl sám,tak se snadno vyhrávalo.Odnesl si V1,VT,KV.

Přidány fotky z Litoměřic

Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Dnes (20.5.2017) jsme se zúčastnili MVP Litoměřice. Damik byl zase ve třídě otevřené.Moc se paní rozhodčí líbil,a tak  dostal V1 a CAC. Už jenom jeden CAC a bude ze něj Český šampion !!!!Foto opět dodáme později

Fotky

Na rajčeti jsou již fotky z Letňan

Mezinárodní výstava psů Praha

Dnes (15.4.2017) jsme se zúčastnili MVP Praha. Damča byl poprvé ve třídě otevřené,moc  se paní rozhodčí líbil, a tak dostal V1 a CAC. Foto dodáme později,neboť  šel ještě na očkování, a tak je ospalý a nemá čas nechat na sebe věšet medaile a dělat ze sebe tajtrlíka před něčím,čemu panička říká foťák.

Mám narozeniny !!!!!

Dne 12.2.2017  Damián oslavil svoje už 2. narozeniny.Oslavu  si užil,dostal pamlsky,hračku a dort (který sice moc hezky nevypadal,ale dobře chutnal. :-) )  Fotky dáme na rajče. .

Vánoce 2016 

A už jsou tu Vánoce !!!! Hezky  si je užil,dostal  spoustu dárků a moc dobrou večeři.Vánoce by mohly být každý den.

Výstava-Mladá Boleslav-15.10.2016

Dne 15.10.2016 jsme se zúčastnili výstavy psů v Mladé Boleslavi.Damián se panu rozhodčímu moc líbil a dostal hodnocení V1,CAC.                                                                                                                Foto zde: https://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/

Strakatá skočkyáda

Dnes (1.října) jsme se zúčastnili Strakaté skočkyády. Běhali jsme agility a moc se mi to líbilo. Za odměnu dostal pytík pamlsků.

Procházka s kamarádkou

Dnes jsme byli opět na procházce,přidala se k nám naše kamarádka (australská ovčačka Tafi),se kterou se Damik hezky vylítal a když jsme přišli domů,usnul  a spal jsem až do rána.

Chata 2 

Byli jsme opět na chatě,moc se nám tam líbilo.Vždy cestou z řeky  se vyválel v užovce. Prý neví,co na tom páníčkům tak vadilo.Vždyť to náááádherně vonělo.Když jsme přijeli domů, dostal za odměnu koupel.

Chata

Druhý týden v červenci jsme byli na chatě.Koupali jsem se v Berounce a prohnali moji kamarádku zlatou retrívřici Baboo,že zhubla 2 kila.

Uchovnění

Dne 25.6.2016 Jsme byli na výstavě s bonitací v Mladé Boleslavi - výstava : VD2.Damián byl zároveň uchovněn.Zde je na webu český strakatých psů:                                                                      https://strakaci.cz/scripts/admin/jedinci_zobraz.php?id=9599&cid=&paw=&go=&odkud=rodokmen&generace=F20%20a%9E%20F10                               Foto zde :  https://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/