NOVINKY

* Veškeré fotky přidáváme na https://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/  :-)


Oblastní výstava psů Praha- Džbán

Dne 30.9.2017 jsem se zúčastnil Oblastní výstavy psů v Praze ve Džbánu.Paní rozhodčí jsem se líbil, (prý mám vesele nesený ocas :-D ) a tak jsem dostal V1,VT,OV

Krajská výstava psů Louny

dnes 10.9.2017 jsem se zúčastnil Krajské výstavy psů v Lounech.Opět jseem zde byl sám, a tak jsem zase V1,VT,KV.

Pejskiáda Kladno.

dnes 12.8.2017 jsem se zúčastnil Pejskiády na Kladně.Moc se mi tam líbilo,bylo zde spoustu zábavy (například aport buřta,kterého jsem doaportoval jen půlku).

Krajská výstava psů Kladno

Dnes 5.8.2017 jsem se zúčastnil Krajské výstavy psů na Kladně.Jelikož jsem zde byl sám,tak se snadno vyhrávalo.Odnesl jsem si V1,VT,KV.

Přidány fotky z Litoměřic

Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Dnes (20.5.2017) jsem se zúčastnil MVP Litoměřice.Byl jsem zase ve třídě otevřené.Moc jsem se paní rozhodčí líbil,a tak jsem dostal V1 a CAC.Už jenom jeden CAC a bude ze mě Český šampion !!!!Foto opět dodám později

Fotky

Na rajčeti jsou již fotky z Letňan

Mezinárodní výstava psů Praha

Dnes (15.4.2017) jsem se zúčastnil MVP Praha.Byl jsem poprvé ve třídě otevřené,moc jsem se paní rozhodčí líbil, a tak jsem dostal V1 a CAC. Foto dodám později,neboť jsem šel ještě na očkování, a tak jsem ospalý a nemám čas nechat na sebe věšet medaile a dělat ze sebe tajtrlíka před něčím,čemu panička říká foťák.

Mám narozeniny !!!!!

Dne 12.2.2017 jsem oslavil svoje už 2. narozeniny.Oslavu jsem si užil,dostal jsem pamlsky,hračku a dort (který sice moc hezky nevypadal,ale dobře chutnal. :-) )  Fotky dám na rajče. .

Vánoce 2016 

A už jsou tu Vánoce !!!! Hezky jsem si je užil,dostal jsem spoustu dárků a moc dobrou večeři.Vánoce by mohly být každý den.

Výstava-Mladá Boleslav-15.10.2016

Dne 15.10.2016 jsme se zúčastnili výstavy psů v Mladé Boleslavi.Damián se panu rozhodčímu moc líbil a dostal hodnocení V1,CAC.                                                                                                                Foto zde: https://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/

Strakatá skočkyáda

Dnes (1.října) jsme se zúčastnili Strakaté skočkyády.Běhali jsme agility a moc se mi to líbilo.Jelikož aglity zatím moc neumím,nic jsem nevyhrál,ale za odměnu jsem dostal pytík pamlsků.

Procházka s kamarádkou

Dnes jsme byli opět na procházce,přidala se k nám naše kamarádka (australská ovčačka Tafi),se kterou jsem se hezky vylítal a když jsme přišli domů,usnul jsem a spal jsem až do rána.

Chata 2 

Byli jsme opět na chatě,moc se mi tam líbilo.Vždy cestou z řeky jsem se vyválel v užovce.Nevím,co na tom páníčkům tak vadilo.Vždyť to náááádherně vonělo.Když jsme přijeli tak mě za odměnu vykoupali.

Chata

Druhý týden v červenci jsme byli na chatě.Koupali jsem se v Berounce a tak jsem prohnal moji kamarádku zlatou retrívřici Baboo,že zhubla 2 kila.

Uchovnění

Dne 25.6.2016 Jsme byli na výstavě s bonitací v Mladé Boleslavi - výstava : VD2.Damián byl zároveň uchovněn.Zde je na webu český strakatých psů:                                                                      https://strakaci.cz/scripts/admin/jedinci_zobraz.php?id=9599&cid=&paw=&go=&odkud=rodokmen&generace=F20%20a%9E%20F10                               Foto zde :  https://damianbarunidlo.rajce.idnes.cz/